ZOFITHERM PTI60

Přítlačný talířek tepelné izolace 4,5×60 mm
3,05 Kč / ks

Doporučená maloobchodní cena s DPH 21%

Trvale držíme SKLADEM
Kód: ZT.101.01
EAN: 735745093405

Přítlačný talířek 60 mm pro fasádní tepelné izolace určený pro kotvení do dřevěného a plechového podkladu.

ZOFITHERM PTI60 plastový přítlačný talířek tepelných izolací (EPS, XPS, PIR, PUR, MW) je určen pro kotvení kontaktních zateplovacích systémů fasád v oblasti podbití, soklů, říms a menších ploch zateplení fasád rodinných domů, kde je podkladem dřevěná desková konstrukce, OSB deska, dřevotříska, fermacell, Cetris nebo plechová konstrukce (např. trapézový plech, ocelový lodní kontejner, atd.).

ZOFITHERM PTI60 přítlačný talířek tepelných izolací se aplikuje společně s certifikovanými konstrukčními vruty do dřeva průměru 5 a 6 mm nebo do plechu vrutem průměru 4,8 mm. Hlavička konstrukčního vrutu hezky zapadne do jamky talířku, vrut tak netrčí nad plochu talířku. Tvarově je talířek vyroben tak, aby se po montáži jednoduše zapracoval do tepelného izolantu a spojil s armovací vrstvou fasády.

U fasádních tepelných izolací nad tl. 60 mm doporučujeme použít zápustnou montáž s fasádními zátkami průměru 65 nebo 70 mm daného izolantu, který se na fasádě aplikuje.

ZOFITHERM PTI60 je vyroben z vysoce hustotního polyethylenu HDPE bez přidání odpadních plastových granulátů, což zajišťuje vysokou pevnost, ohebnost, pružnost bez hrozby prasknutí nebo zlomení talířku.

Parametry

Průměr talíře: 60 mm
Minimální kotevní hloubka: 20 – 40 mm
Tuhost talířku: 0,3 kN/mm
Únosnost talířku: 1,18 kN
Pro průměr šroubu: 4,8 mm, 5 mm, 6 mm
Barva: Červena
Zápustná montáž: Ano
Počet ks v balení: 100 ks

Máte zájem o spolupráci? Napište nám

Máte jakýkoliv dotaz k produktům, nebo zájem o ceník a podmínky spolupráce? Napište nám a my se vám rádi ozveme.