ZOFITHERM PTI68

Přítlačný talířek tepelné izolace 7,5×68 mm
4,95 Kč / ks

Doporučená maloobchodní cena s DPH 21%

Trvale držíme SKLADEM
Kód: ZT.101.02
EAN: 735745093412

Přítlačný talířek 68mm pro fasádní tepelné izolace určený pro kotvení do dřevěného podkladu.

ZOFITHERM PTI68 plastový přítlačný talířek tepelných izolací (EPS, XPS, PIR, PUR, MW, konopné fasádní desky, dřevovláknité fasádní desky) je určen pro kotvení kontaktních zateplovacích fasádních systémů u větších ploch rodinných a bytových domů, kde je podkladem dřevěná konstrukce např. CLT panel, OSB deska, dřevotříska, fermacell, Cetris.

ZOFITHERM PTI68 přítlačný talířek tepelných izolací se aplikuje společně s certifikovanými konstrukčními vruty do dřeva průměru 6 a 8 mm. Hlavička vrutu hezky zapadne do jamky talířku, vrut tak netrčí nad plochu talířku. Tvarově je talířek vyroben tak, aby se po montáži jednoduše zapracoval do tepelného izolantu a spojil s armovací vrstvou fasády.

U fasádních tepelných izolací nad tl. 60 mm doporučujeme použít zápustnou montáž s fasádními zátkami průměru 70 mm daného izolantu, který se na fasádě aplikuje.

Pomocí přítlačného talířku ZOFITHERM PTI68 ve spojení s konstrukčním vrutem do dřeva průměru 8mm můžete zakotvit fasádní tepelnou izolaci až do tloušťky 300 mm.

ZOFITHERM PTI68 je vyroben z vysoce hustotního polyethylenu HDPE bez přidání odpadních plastových granulátů, což zajišťuje jeho vysokou pevnost, ohebnost, pružnost bez hrozby prasknutí nebo zlomení.

Parametry

Průměr talíře: 68 mm
Minimální kotevní hloubka: 20 – 40 mm
Tuhost talířku: 0,3 kN/mm
Únosnost talířku: 1,18 kN
Pro průměr šroubu: 6 mm, 8 mm
Barva: Červená
Zápustná montáž: Ano
Počet ks v balení: 100 ks

Máte zájem o spolupráci? Napište nám

Máte jakýkoliv dotaz k produktům, nebo zájem o ceník a podmínky spolupráce? Napište nám a my se vám rádi ozveme.