ZOFITHERM solution s.r.o. je inovativní výrobní a obchodní společnost, která se zabývá vývojem, výrobou a distribucí kotvících prvků a funkčních designových stavebních materiálů pro oblast zateplování fasád kontaktním a provětrávaným způsobem.

Společnost ZOFITHERM solution s.r.o. byla založena v roce 2022 jako vývojová a výrobní dceřiná firma již zavedené fasádnické firmy ZOFI fasády s.r.o.

Krátce po uvedení prvních produktů na český stavební trh, projevily o naše výrobky velký zájem přední výrobci fasádních systémů, velkoobchodní prodejci stavebních doplňků a nářadí, výrobci plechových střech a fasád, klempíři, fasádníci a specializované stavební firmy.

Díky více jak dvaceti letým zkušenostem z realizací zateplení fasád a prodejem fasádních materiálů pro kontaktní a provětrávané fasády jsme pochopili co zákazník od nové fasády očekává a co mu na trhu chybělo.

Naše produkty vyrábíme tvářením hliníkového plechu, extruzí plastů, CNC obráběním kovů a hliníkových slitin, dále montážním procesem skládání jednotlivých komponent do funkčních výrobků a setů.

Hlavními nosnými myšlenkami zakladatelů firmy ZOFITHERM solution s.r.o., Romana Studeného a Stanislava Hlobilka jsou:

  • prvotřídní kvalita
  • funkčnost a dlouhá životnost
  • detail a design
  • chytré řešení
  • vše vyrobeno v ČR
  • rozumná cena
 
Naším dlouhodobým cílem je rozšíření výrobních kapacit v objemu vyráběného zboží, zvýšení povědomí o značce ZOFItherm na českém trhu a postupná  expanze prodeje našich výrobků na zahraniční trhy EU.
 
Významnou prioritou pro nás je udržení technické úrovně a vysoké kvality našich výrobků a ucelených kontaktních a provětrávaných zateplovacích systémů.

Líbí se vám co děláme?

Kontaktujte nás! Těšíme se na spolupráci. Tým ZOFItherm.


Libí se vám co děláme? Napište nám!

Máte jakýkoliv dotaz k produktům, nebo zájem o ceník a podmínky spolupráce? Napište nám a my se vám rádi ozveme.