ZOFITHERM MW ZÁTKA 65 mm

Fasádní zátka z minerální vaty
2,65 Kč / ks

Doporučená maloobchodní cena s DPH 21%

Trvale držíme SKLADEM
Kód: ZT.103.05
EAN: 735745093481

ZOFITHERM Fasádní zátka MW Ø 65 mm z minerální vlny pro zakrytí talířových hmoždinek při zápustné montáži do izolačních desek v kontaktním zateplovacím systému – ETICS.

MW fasádní vatové zátky z minerální vlny jsou navrženy pro použití v kontaktních zateplovacích systémech ETICS pro zápustnou montáž kotvení minerální vaty. Správné použití zátek zcela eliminuje vznik tepelných mostů a následné prokreslování hmoždinek na finální omítkové vrstvě fasády. Zátky se jednoduše vkládají do předem vyfrézovaných otvorů v místě kotvení izolantu talířovou hmoždinkou. K frézování se používají fasádní kovové frézky stejného průměru (Ø 65 mm, Ø 70 mm) jako jsou zátky.

Postup montáže:

Zátky se jednoduše vkládají do předem vyfrézovaných otvorů v místě kotvení izolantu talířovou hmoždinkou. K frézování se používají fasádní kovové frézky stejného průměru (Ø 65 mm, Ø 70 mm) jako jsou zátky. Po zakrytí fasádních kotev fasádní MW zátkou je povrch izolantu připraven k dalším krokům realizace – armovací vrstva „stěrka“ a finální natažení fasádní omítky.

Výhody:

  • snadné a rychlé provedení
  • použití kratší hmoždinky o 20 mm
  • povrch izolačních desek se zátkami je rovný
  • zátky není nutné tmelit

Parametry

Průměr zátky: 65 mm
Rozměr zátky: 15 x 65 mm
Počet ks v balení: 200 ks

Máte zájem o spolupráci? Napište nám

Máte jakýkoliv dotaz k produktům, nebo zájem o ceník a podmínky spolupráce? Napište nám a my se vám rádi ozveme.