ZOFITHERM LNF BÍLÁ 9010

Ukončovací hliníková lišta pro nopové fólie 70mm, 2m
270 Kč / ks

Doporučená maloobchodní cena s DPH 21%

Trvale držíme SKLADEM
Kód: ZT.110.01
EAN: 735745093757

Ukončovací hliníková lišta pro nopové fólie 70mm, 2m - BÍLÁ 9010

ZOFITHERM LNF Ukončovací hliníková lišta je určena pro správné ukončení nopové fólie na fasádě nad úrovní terénu. Ukončovací hliníková lakovaná lišta zajišťuje dokonale rovné, pohledové, funkční a pevné ukončení nopové fólie ke stěně domu a zabraňuje vniknuti nežádoucích nečistot a vody za nopovou fólii.

Oproti plastovým ukončovacím lištám pro nopové fólie naše hliníková lišta ZOFITHERM LNF nepodléhá deformaci na přímém slunci, neztrácí svou barvu, nerezaví a má dlouhou životnost.

Lišta má ventilační otvory po celé své délce pro funkční odvětrání prostoru mezi fasádou soklu a nopovou folií, které jsou skryty pod terénem. Lištu doporučujeme aplikovat tak, aby byly ventilační otvory nad terénem, případně v úrovni dlažby nebo lehce pod úrovní zásypového kačírku.

Pro kvalitní a pohledově dokonalou montáž ZOFITHERM LNF Al lišty doporučujeme naše ZOFITHERM NI hmoždinky s vrutem a podložkou do zateplení, nebo ZOFITHERM NZ hmoždinku s vrutem a podložkou do zdiva a omítky, které jsou ve stejných RAL odstínech jako Al lišta.

 

Materiál a odstíny

ZOFITHERM LNF Al Lišta se vyrábí z kvalitního lakovaného hliníkového plechu 0,6 mm v 5-ti nejčastěji používaných RAL odstínech. Lišty jsou opatřeny ochrannou fólií proti poškrábání, která se před aplikací strhne. Oproti plastovým ukončovacím lištám pro nopové fólie naše hliníková lišta ZOFITHERM LNF nepodléhá deformaci na přímém slunci, neztrácí svou barvu, nerezaví a má dlouhou životnost.

BÍLÁ RAL 9010 | ŠEDÁ RAL 9006 |  | ANTRACIT RAL 7016  | ČERNÁ RAL 9005 | HNĚDÁ RAL 8017

ZOFITHERM LNF Ukončovací AL lišta pro nopové fólie 70mm, 2m BÍLÁ 9010

Parametry

Délka lišty: 2 m
Šířka lišty: 70 mm
Šířka plechu: 0,6 mm
Průměr otvoru pro kotvení: 4 mm
Počet otvorů pro kotvení / rozteč: 6 / rozteč 380 mm
Rozměr ventilačního otvoru: 4 x 20 mm
Počet ventilačních otvorů/ rozteč: 10 / rozteč 200 mm
Hmotnost: 30 g
Pro výšku nopu: 8 mm

Máte zájem o spolupráci? Napište nám

Máte jakýkoliv dotaz k produktům, nebo zájem o ceník a podmínky spolupráce? Napište nám a my se vám rádi ozveme.